Reference

65 RD - B161-SK, K162-SK, K208-SK

V Sokolnicích u Brna právě začínáme výstavbu celkem 65 domů. Jedná se konkrétně o 5 bungalovů typu B161-SK a 50 domů s obytným podkrovím - nové typy  K162-SK a K208-SK. 

Dům K162-SK dispozičně spadá do kategorie 5+kk. S ohledem na konfiguraci terénu je řešen jako mezonetový. Hlavní vstup do objektu se zádveřím a garáž jsou navrženy ve stejné úrovni, odkud je o polovinu patra níže přístupná hlavní obytná část s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Dále je zde umístěna technická místnost, koupelna a ložnice. V podkroví jsou umístěny tři pokoje a koupelna. Tyto prostory jsou přístupné o polovinu patra výše, oproti zádveří.

Dům K208-SK je dispozičně řešen jako 6+kk. V přízemí se nachází vstupní hala odkud je přístupná šatna, koupelna s technickou místností a hlavní obytná část s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Garáž je provozně oddělena. Druhé podlaží je přístupné po schodišti z hlavního obytného prostoru. Zde je umístěno 6 pokojů, koupelna, šatna, případně herna nebo pracovna. Oba typy domů jsou v Sokolnicích jsou koncipovány jako dvojdomy.

Rodinný dům B 161 je navržen jako jednopodlažní samostatně stojící objekt s dvougaráží zastřešený valbovou střechou. Dispozičně spadá do kategorie 5+kk. V přízemí se nachází prostorná vstupní hala, odkud je přístupná chodba. Z chodby jsou přístupné ostatní místnosti. Jedná se o tři pokoje, technickou místnost, dvě koupelny a hlavní obytnou část s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Odtud je vstup do dalšího pokoje. 

Video z výstavby: ZDE

10 domů T-119-HD

10 domů T-119-HD

Velká Bíteš

Ve Velké Bíteši jsme během letošního jara dokončili výstavbu 10 patrových domů s plochou střechou typu T-119-HD.

Moderním vzhledem a minimalizovanou zastavěnou plochou je vhodný zejména do městské zástavby. Ve Velké Bíteši v ulici Na Babinci je koncipován jako dvojdům. Nabízí pohodlné bydlení čtyřčlenné rodině. Velký důraz je kladen na maximální využití prostoru.

9 domů T90-P

9 domů T90-P

Přerov

V Přerovské ulici Ke Kočířům jsme provedli realizaci 9 dvoupodlažních domů typu T90-P. Koncipovány jsou zde jako trojdomy s podlahovou plochou 90 m2. Dispozičně spadají do kategorie 4+kk. Tento typ domu je našimi klienty oblíbený zejména pro svoji praktičnost. Součástí krajních domů jsou ocelové přístřešky na osobní automobil. 

7 domů K135-HD, 7 domů K172-HD

V Jihlavě jsme poprvé měli možnost uvést dva naše nové typy patrových domů se šikmou střechou. Menší dům K135-HD dispozičně spadá do kategorie 4+kk. Větší typ K172-HD je dispozičně řešený jako 5+kk. Svým majitelům nabízí komfortní prostor k pohodlnému životu. V dané lokalitě jsou domy koncipovány jako dvojdomy. 

25 domů TREND, 8 bungalovů

V Jihlavě jsme postavili 25 domů typu TREND. Konkrétně si naši klienti vybírali z typů T97-HD, T119-HD, T129-HD a T147-HD. V přilehlé ulici jsme vystavěli 8 bungalovů typu B112-HD, B141-HD a B146-HD. 

Bungalov B109

Bungalov B109

Kožichovice

Během léta jsme dokončili výstavbu bungalovu B109 v Kožichovicích. Tento oblíbený typ domu má dispoziční velikost 4+kk. Klienti oceňují zejména dva dětské pokoje a praktickou technickou místnost/šatnu. 

Bungalov B112 HD

Bungalov B112 HD

Moravský Krumlov

Bungalov B112 HD nabízí pohodlné bydlení čtyř až šestičlenné rodině. Klienti na tomto typu domu oceňují např. technickou místnost a spíž. Jeho výstavba v Moravském Krumlově v provedení Šikovné ruce probíhala od května do října 2019. 

Bungalov B153

Bungalov B153

Kotvrdovice

V Kotvrdovicích probíhá dokončení výstavby komfortního bungalovu B153. Dům bude v provedení na klíč a předání novým majitelům proběhne koncem listopadu 2019. 

Bungalov B125

Bungalov B125

Plenkovice

Od dubna do srpna 2019 probíhala výstavba oblíbeného bungalovu B125 v Plenkovicích. Ze tří variant rozsahu dodávky si klienti zvolili variantu Stavebník a dům dokončili svépomocí. 

Bungalov B125

Bungalov B125

Bohutice

Od května do října 2019 provádíme výstavbu bungalovu B125 v Bohuticích v okrese Znojmo. Klientům bude předán v rozestavěné fázi k dokončení - tzv. "Šikovné ruce".

Kontaktujte nás

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon
Váš dotaz*
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Anketa

1. Našli jste na našich webových stránkách co jste hledali?
2. Co vám na našich stránkách chybí?
prodej pozastaven