Časté dotazy

zveřejněno: 26.8.2015

Líbí se mi jeden z vašich typových domů. Na koho se mám obrátit a jaký bude další postup?


Kontaktujte nás přes formulář na webových stránkách nebo telefonicky. Domluvíme si s Vámi schůzku, kde podrobněji prodiskutujeme výběr vašeho domu a vaše požadavky, popřípadě Vám poradíme či budete mít možnost konzultace s našimi projektanty. Dále Vám vysvětlí postup celého procesu – počínaje výběrem domu, přes podpisy smluv, komunikace s bankou, vyřízení stavebního povolení, dodávkou, montáží a kolaudací domu konče. 

 

Dáte mi podklady pro stavební povolení? Za jakých podmínek a co mě to bude stát? Vyřídíte mi stavební povolení?


Pro naše zákazníky připravíme veškeré projekční podklady pro vyřízení stavebního povolení. Více informací se dozvíte zde.

 

Chci jinou barvu/obklad fasády, než je na fotografii v katalogu, jde to zařídit?


Samozřejmě, vše je otázka domluvy, a částečně i financí. Ve standardu, který si vyberete, můžete vybírat z několika typů fasádních barev. V případě, že se rozhodnete pro barvu, která do daného standardu nespadá, jedná se o příplatkovou záležitost, která bude přesně vyspecifikována ve smlouvě. Cena za dům, která je dána při podpisu smlouvy, je konečná a pevná, což garantujeme. Může se měnit pouze v případě, že se v průběhu stavby rozhodnete pro nějaké změny, které budou ošetřeny dodatkem ke smlouvě. Bez vašeho vědomí a souhlasu cenu nenavyšujeme, nemusíte mít proto obavy z víceprací či nějakých neočekávaných příplatků.

Kontaktujte nás

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon
Váš dotaz*
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Anketa

1. Našli jste na našich webových stránkách co jste hledali?
2. Co vám na našich stránkách chybí?
prodej pozastaven