Výhody technologie PREFA

Akustika

Samotná hmotnost betonu je nejjednodušším způsobem zabránění šíření hluku po domě, což je velmi obtížně dosažitelné tvárnicovým zdivem, natož dřevěnou skládanou konstrukcí.

Beton se vyznačuje nejvyšší hodnotou vzduchové neprůzvučnosti. Skladby podlah v domě jsou koncepčně řešeny jako plovoucí desky na kročejové izolaci a hluk nemá šanci přejít do stropu nebo stěn a šířit se po domě.

Cenová dostupnost

Naším cílem je vytvoření dostupného bydlení pro co nejširší spektrum zákazníků. Efektivními pracovními postupy dosahujeme velmi dobrého výsledku ve srovnání poměru ceny a kvality domu, a to při velice nízkých provozních nákladech a dlouhé životnosti domu. Navíc našim zákazníkům garantujeme pevnou konečnou cenu, která je sjednána již při podpisu smlouvy. Zákazník se potom nemusí obávat skrytých vícenákladů, o kterých by nevěděl. Po celou dobu stavby tak má přehled o svých financích.

Dlouhá životnost

Montovaný dům s dlouhou životností. Beton patří mezi nejtrvanlivější stavební materiály nepodléhající plísni, houbám nebo působení různých škůdců. Použitý certifikovaný beton C30/37 XC4, XA2 z českých přírodních surovin (křemičitý písek, kamenná drť, voda, cement), je zušlechtěný nejmodernějšími přísadami. Vyznačuje se vysokou pevností (až 50MPa), nenasákavostí, odolností vůči agresivním vlivům, a dlouhou životností u prvků použitých v interiéru i ve venkovním prostředí.

Kvalita

Zakládáme si na vysoké kvalitě našich domů, které dosahujeme použitím kvalitních materiálů a moderních technologií. To se odráží v celkových tepelně izolačních a akustických parametrech domů, komfortu bydlení a dlouhé životnosti. Dohlížíme na pracovní i výrobní postupy, celý proces je plně pod kontrolou, a to hlavně díky centralizaci výroby prefabrikovaných dílců v naší hale. Výrobou to pro nás ale nekončí. V průběhu vlastní stavby zajišťujeme odborný dohled nad stavebními postupy. Kvalita odvedené práce na stavbě je zajištěna díky týmům našich zkušených pracovníků a systému řízení kvality.

Rozměrová přesnost

Moderní zařízení umožňuje vyrábět kompletizované dílce s výjimečnou rozměrovou přesností a plošnou rovinností. To výrazně zrychluje montáž a je předpokladem garance tuhosti a řešení detailů domu.

Vyleštěný povrch forem zaručuje krásný rovný a hladký povrch připravený pro finální nátěry.

Rychlost – úspora času a financí

Čas jsou peníze a my vám je ušetříme. Hlavní výhodou montovaných rodinných domů S.O.K. je rychlost výstavby. Do pěti měsíců od podpisu smlouvy je možno se stěhovat do vlastního nového rodinného domu. Nějakou dobu trvá výroba v hale, hrubá stavba je hotová do týdne, celý dům na klíč do tří měsíců od zahájení prací na stavbě. Díky této výhodě zkracujeme čas nadbytečného nájmu či placení drahých stavebních úvěrů.

Tepelná izolace (tepelná pohoda)

Izolační vlastnosti fasády, střechy a oken jsou vyvážené. Můžete zvážit ekonomickou návratnost a investovat do vyšší úrovně tepelné izolace domu v rámci Zákaznické konfigurace.

Z pohledu tepelné pohody bydlení lze za největší výhodu považovat tepelně akumulační schopnost betonu, kdy naakumulované teplo ve stěnách je schopné se uvolňovat zpět do místnosti po dobu několika dní, vyrovnávat nepříjemné kolísání teplot a výrazně šetřit náklady na vytápění.

Opačně a příznivě funguje akumulace stěn při stabilizaci mikroklima v domě v horkých letních dnech, kdy pomáhá udržovat v domě příjemný chládek. To přispívá ke zdravému a ekologickému bydlení, za velice přijatelných nákladů na vytápění a chlazení.

Volitelný standard

V rámci připraveného standardu vyberete podle vlastních představ typy a barvy obkladů a dlažeb, zařizovacích předmětů do koupelny, podlahovin a vnitřních dveří.

Vysoká míra kompletace

Jsme výrobce i výhradní dodavatel rodinných a bytových domů montovaných ze SYSTÉMU KOMPLETIZOVANÝCH PRVKŮ SOK. Tento systém představuje propracovanou moderní technologii montovaných železobetonových prvků s vysokou mírou kompletace.

Maximálně možné množství práce jsme přesunuli do výrobní haly – ideálních podmínek provádění i řízení kvality. Jednotlivé prvky před expedicí obsahují: okna a vstupní dveře, zabudované trubky pro rozvod elektroinstalace, trasy rozvodů vody a kanalizační připojovací porubí. V dílcích jsou také připraveny veškeré kotevní body, prostupy, otvory a prohlubně, abychom předešli vrtání a sekání v průběhu stavby.

Vysoká požární odolnost

Základním konstrukčním prvkem domu je beton. Ten se kromě vysoké pevnosti a životnosti vyznačuje vysokou odolností vůči ohni. Naše kompletizované prvky v tomto směru značně převyšují požadavky norem.

Pokud navíc zvolíte zateplení fasády z minerální vlny, stává se dům z pohledu požární odolnosti maximálně zajištěný.

Kontaktujte nás

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon
Váš dotaz*
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Anketa

1. Našli jste na našich webových stránkách co jste hledali?
2. Co vám na našich stránkách chybí?
prodej pozastaven