65 RD - B161-SK, K162-SK, K208-SK

Sokolnice u Brna

zveřejněno: 12.5.2022

V Sokolnicích u Brna právě začínáme výstavbu celkem 65 domů. Jedná se konkrétně o 5 bungalovů typu B161-SK a 50 domů s obytným podkrovím - nové typy  K162-SK a K208-SK. 

Dům K162-SK dispozičně spadá do kategorie 5+kk. S ohledem na konfiguraci terénu je řešen jako mezonetový. Hlavní vstup do objektu se zádveřím a garáž jsou navrženy ve stejné úrovni, odkud je o polovinu patra níže přístupná hlavní obytná část s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Dále je zde umístěna technická místnost, koupelna a ložnice. V podkroví jsou umístěny tři pokoje a koupelna. Tyto prostory jsou přístupné o polovinu patra výše, oproti zádveří.

Dům K208-SK je dispozičně řešen jako 6+kk. V přízemí se nachází vstupní hala odkud je přístupná šatna, koupelna s technickou místností a hlavní obytná část s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Garáž je provozně oddělena. Druhé podlaží je přístupné po schodišti z hlavního obytného prostoru. Zde je umístěno 6 pokojů, koupelna, šatna, případně herna nebo pracovna. Oba typy domů jsou v Sokolnicích jsou koncipovány jako dvojdomy.

Rodinný dům B 161 je navržen jako jednopodlažní samostatně stojící objekt s dvougaráží zastřešený valbovou střechou. Dispozičně spadá do kategorie 5+kk. V přízemí se nachází prostorná vstupní hala, odkud je přístupná chodba. Z chodby jsou přístupné ostatní místnosti. Jedná se o tři pokoje, technickou místnost, dvě koupelny a hlavní obytnou část s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Odtud je vstup do dalšího pokoje. 

Video z výstavby: ZDE

65 RD - B161-SK, K162-SK, K208-SK

Kontaktujte nás

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon
Váš dotaz*
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Anketa

1. Našli jste na našich webových stránkách co jste hledali?
2. Co vám na našich stránkách chybí?
prodej pozastaven