Prodej nové řady domů zahájen!

Domy GREEN - zelená plochým střechám

zveřejněno: 1.3.2021

Pro všechny zájemce o vlastní bydlení máme dobrou zprávu! Právě jsme zahájili prodej nové řady domů s plochou / zelenou střechou!

 

Prodej nové řady domů zahájen!


Z naší nové řady Vám můžeme nabídnout 4 jednopodlažní domy, které jsou nadčasové a zároveň jdou naproti moderním trendům. Smyslem této řady domů je realizovat je v duchu funkcionalistmu, a to tak, aby vytvářely co nejúčelnější a nejkomfortnější prostor pro bydlení bez zbytečných nevyužívaných prostor. 

Proč plochá střecha?

Plochá střecha je z energetického hlediska výhodná, protože na rozdíl od šikmé střechy vytváří jen minimální prostor, který je nutný vytápět. Také je praktičtější, co se týká údržby a čištění odvodňovacích prvků apod. 

V souvislosti s ekologií lze zmínit další výhodu, a to, že při využití fotovoltaických panelů není tato technika vidět. Jednoduché linie stavby navíc umožňují snadné rozšíření užitné plochy domu o pergoly, přístřešky, zimní zahrady apod. a to kdykoliv po realizaci domu.

Jak naznačuje název řady - „Green“, zelená plochým střechám může být skutečně zelená. Jednoduchou úpravou skladby střešního pláště je možné u každého z námi nabízených domů této řady provést extenzivní zelenou střechu. Extenzivní střechy vyžadují malou výšku substrátu,
jsou méně náročné na údržbu a nepotřebují zavlažování. Pro výsadu jsou vhodné zejména sukulentní rostliny.

Proč stojí za to pořídit si zelenou střechu?

Zelené střechy produkují kyslík, absorbují škodliviny ze vzduchu a zabraňují víření prachu. V teplém počasí zamezují přehřívání budov a potěší vás svými skvělými izolačními vlastnostmi. Snížíte díky nim spotřebu energie a zpomaluje průtok vody.

Stejně jako u ostatních domů z naší nabídky si budoucí majitelé mohou vybrat ze tří variant dokončenosti domu při jeho předání.

Dispozice, půdorysy, vizualizace a další informace o nových typech domů najdete zde.

Kontaktujte nás

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon
Váš dotaz*
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Anketa

1. Našli jste na našich webových stránkách co jste hledali?
2. Co vám na našich stránkách chybí?
prodej pozastaven