Moderní společnost S.O.K.

zveřejněno: 26.8.2015
Moderní společnost S.O.K.

Společnost S.O.K. je moderní společností, která se zabývá výstavbou rodinných a bytových domů, dnes již téměř výhradně montovanou technologií. Historie developerských projektů ve firmě sahá do roku 1997, kdy byla zahájena realizace projektů v Třebíči, Jihlavě a Velké Bíteši. Následovaly projekty v Praze, v Hustopečích, v Přerově  a dálších lokalitách. Od té doby bylo zrealizováno více než 600 bytů a rodinných domů v různých lokalitách po celé ČR.  

Moderní rodinné domy S.O.K. jsou montované domy, které svým majitelům poskytnou nadstandardní kvalitu provedení a funkčních vlastností domů za dostupnou cenu. Výstavba montovanou technologií nabízí komfort ve formě rychlosti realizace. Nejdéle do 5 měsíců od podpisu smlouvy se zákazník může stěhovat do nového, dokončeného domu na klíč. Dům je postaven z kompletizovaných, železobetonových prefabrikovaných dílců, které zajistí efektivitu stavby. Beton navíc dosahuje vynikajících tepelně-izolačních vlastností, které snižují provozní náklady domu. Více informací o výhodách montovaných rodinných domů S.O.K. najdete zde.

V našem katalogu najdete několik typů rodinných domů – bungalovů, klasických domů s podkrovím a trendy domů. Ty je však možné na základě individuálních přání a v rámci možností konfigurace na míru upravovat. Pro více informací nás kontaktujte (kontakt zde).

Kontaktujte nás

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon
Váš dotaz*
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Anketa

1. Našli jste na našich webových stránkách co jste hledali?
2. Co vám na našich stránkách chybí?