Proč montované rodinné domy od S.O.K.?

zveřejněno: 26.8.2015

Nabízíme komplexní servis

  • Jsme partneři – jsme pro Vás partnerem po celou dobu výstavby vašeho rodinného domu. S námi na to nejste sami.
  • Poradenská činnost –jsme připraveni poradit s výběrem nejvhodnějšího typového domu s ohledem na velikost a tvar pozemku. V případě potřeby změny projektu jsou k dispozici naši projektanti, se kterými je možno projekt konzultovat.
  • Stavební povolení – připravíme vám projekční podklady nutné pro vyřízení stavebního povolení.
  • Finance – pomůžeme vám s podklady nezbytnými pro vyřízení hypotéky.

Výhody rodinných domů S.O.K. 

  • Kvalita - Zakládáme si na vysoké kvalitě našich montovaných domů, které dosahujeme použitím kvalitních materiálů a moderních technologií. To se odráží v celkových tepelně izolačních a akustických parametrech domů, komfortu bydlení a dlouhé životnosti. Dohlížíme na pracovní i výrobní postupy, celý proces je plně pod kontrolou, a to hlavně díky centralizaci výroby prefabrikovaných dílců v naší hale. Výrobou to pro nás ale nekončí. V průběhu vlastní stavby zajišťujeme odborný dohled nad stavebními postupy. Kvalita odvedené práce na stavbě je zajištěna díky týmům našich zkušených pracovníků a systému řízení kvality.
  • Dostupná cena - Naším cílem je vytvoření dostupného bydlení pro co nejširší spektrum zákazníků. Efektivními pracovními postupy  dosahujeme velmi dobrého výsledku ve srovnání poměru ceny  a kvality domu, a to při velice nízkých provozních nákladech a dlouhé životnosti domu. Navíc našim zákazníkům garantujeme pevnou konečnou cenu, která je sjednána již při podpisu smlouvy. Zákazník se potom nemusí  obávat skrytých vícenákladů, o kterých by nevěděl. Po celou dobu stavby tak má přehled o svých financích.
  • Rychlost výstavby - Čas jsou peníze, a my vám je ušetříme. Hlavní výhodou montovaných rodinných domů S.O.K. je rychlost výstavby. Do pěti měsíců od podpisu smlouvy je možno se stěhovat do vlastního nového rodinného domu. Po výrobě v hale je hrubá stavba hotová do  jednoho týdne, celý dům na klíč do tří měsíců od zahájení prací na stavbě.

Kontaktujte nás

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon
Váš dotaz*
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Anketa

1. Našli jste na našich webových stránkách co jste hledali?
2. Co vám na našich stránkách chybí?